Betanított munka Dunavarsányban

T.A.G. Services Kft.
Dunavarsány
Bruttó 1 400 Ft / óra
2020. 09. 28.

Téged keresünk, ha jól fizető, bejelentett, hosszú távú munkát szeretnél!

Korlátozott számban tudjuk fogadni a jelentkezőket tesztírásunkra, melyre ingyenes buszjáratokat indítunk bizonyos településekről.

Regisztrálj az alábbi jelentkezési lap kitöltésével:

Vagy e-mailben a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkavégzés helye: Dunavarsány

Telefonszámaink:

  • +36 70 77 33 22 5
  • +36 70 60 92 18 9

Feladatok

  • Autók kipufogójába részecskeszűrők gyártása
  • Félkész és kész termékek előállítása a technológiai utasítások betartásával
  • A rábízott berendezések előírásszerű kezelése és működésének felügyelete
  • A termelés folyamatosságának biztosítása
  • Szükséges beavatkozások elvégzése, egyszerűbb hibák elhárítása

Elvárások

  • Befejezett általános iskolai végzettség
  • Teszten, interjún való részvétel/megfelelés
  • Megszakítás nélküli munkarend vállalása: 3 nappali (12 órás) műszakot, 3 pihenőnap követ, majd 3 éjszakás (12 órás) műszakot szintén 3 pihenőnap követ.
  • Büntetlen előélet

Előnyök

  • Gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó órabér 1.400 Ft/óra, 18:00-tól 06:00-ig plusz 30%-os műszakpótlék
  • SZÉP Kártya nettó 12.500 Ft-tól 28.500 Ft-ig
  • Jelenléti bónusz nettó 10.000 Ft/hó
  • Munkabér előleg
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Ajánlom a barátom program

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott