Élelmiszeripari technológus / fejlesztő állás Kalocsán

Élelmiszeripari technológus / fejlesztő

Az évek óta sikeresen üzemelő, magyar tulajdonú Rub&Roll cégcsoport, újonnan nyíló kalocsai húsüzemébe keres olyan, akár pálykezdő élelmiszeripari technológust/fejlesztőt, aki érez magában elég kreativitást, elhivatottságot és motivációt a jövő húsipari termékeinek a tervezésében és megvalósításában. Ezért pályázatot írunk ki az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok

  • Segíti és felügyeli a cég minőségbiztosítási és élelmiszerbiztonsági rendszerét,
  • Elvégzi, megrendeli, felügyeli a higiéniai és minőségbiztosítási vizsgálatokat, méréseket,
  • Meglévő termékeinket fejleszti
  • Kreativitásával segíti új termékek fejlesztését
  • Szem előtt tartja az üzem költséghatékonyságát

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Előnyök

Az állás betöltéséhez előny, de nem feltétel:

  • Élelmiszeriparban, vendéglátásban szerzett munkatapasztalat
  • Dietetikus végzettség
  • Idegen nyelv/nyelvek ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos továbbképzési lehetőség
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Kalocsa

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!