Az M6 Tolna Üzemeltető Kft. Kalocsáról és környékéről útkarbantartó munkatársat keres

Nemzetközi tulajdonú cégünk, az M6-os autópálya tolnai szakaszának üzemeltetője útkarbantartó munkatársat keres dunaszentgyörgyi mérnökségére.

Feladatok

  • Útkarbantartási, üzemeltetési, fenntartási feladatok

Elvárások

  • C típusú gépjárművezetői engedély

Előnyök

  • Előnyt jelent az autószerelő, gépszerelő, vagy villanyszerelő végzettség, a nehézgépkezelői jogosítvány, E típusú gépjárművezetői engedély.
  • Előny továbbá egyéb szakmák ismerete, mint pl. lakatos, asztalos, kőműves.

Amit kínálunk

Amit a munkabéren túl kínálunk:

  • Kiemelten jó munkakörülmények, kedvező műszakbeosztás, mobiltelefon. Az éjszakai és hétvégi készenlétre készenléti pótlék jár. Túlórázásra és éjszakai műszakra is van lehetőség, pótlékfizetés mellett.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!