Gazdasági vezető pozícióban álláslehetőség Kalocsán

A Kalocsai Innovációs és Közművelődési Központ Nonprofit Kft. állást hirdet gazdasági vezető pozíció betöltésére.

A jelentkezés módja:

Küldje el részletes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét, a bruttó fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Jelentkezési határidő:

2022. január 21. (péntek) 12.00

A munkakör betöltésének kezdete: 2022. február 1.

További információ kérhető a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon.

Feladatok

  • A társaság gazdasági tevékenységének irányítása, pénzügyi irányelveinek és eljárásainak kidolgozása és működtetése a stratégiai-, üzleti célok érdekében.
  • A társaság számviteli-pénzügyi-könyvelési és adózási tevékenységének összefogása.
  • Rendszeres (havi) likviditási-menedzsment, üzleti kockázatkezelés.
  • Kontrolling tevékenység folyamatainak működtetése, felügyelete.
  • Rendszeres értékelések készítése a cég egészének eredményességéről, valamint egyes üzleti területek gazdaságosságáról.
  • Adatszolgáltatások, jelentések, beszámolók készítése a hatóságok, a menedzsment és a fenntartó részére.
  • Üzleti döntések támogatása elemzésekkel, javaslatokkal, adatszolgáltatás a vezetői döntésekhez.
  • Gazdasági területek működtetésének racionalizálása, igények és erőforrások optimális egymáshoz rendelése az ügyvezető igazgatóval és a területek vezetőivel egyeztetve.
  • A gazdasági területen dolgozók irányítása, feladatok meghatározása, ellenőrzése, teljesítmény értékelése.
  • A társaság pályázati tevékenységének támogatása.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 5 év releváns szakmai gyakorlat
  • MS Office jártasság, hatékony elemzői képesség
  • Stratégiai szemlélet, problémamegoldó készség
  • Magas fokú érvelési, meggyőzési, prezentációs képesség
  • Csapatmotivációs képesség
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő
  • Versenyképes fizetés
  • Laptop, mobiltelefon
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Felső vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!